Prvá polovica súťaže je úspešne za nami!

Košická futsalová mestská liga sa teší šťastnému reštartu po vynútenej pauze. Osem mužstiev si v období od októbra do decembra 2022 pripísalo do svojho záznamu mnoho gólov a získaných bodov. Teší nás stopercentná dochádzka mužstiev a ich chuť zlepšovať sa každým zápasom.

Na čele tabuľky sa po prvej polovici súťaže usadil Podpor Pohyb, ktorý bez straty bodu kraľuje súťaži a potvrdzuje nálepku papierového favorita. Vo vrchných poschodiach tabuľky sa od začiatku sútaže drží aj Vakatanka a Keď môžem, pomôžem. Vyrovnanejšie to je v druhej polovici tabuľky, keďže štvrté Dynamo Podhradová a posledný Legion delí 6 bodov. Po začiatočnom oťukávaní sa prišli aj víťazstvá, každé z mužstiev zaznamenalo v doterajšom priebehu súťaže aspoň jeden trojbodový zápis.

Od pondelka 9. januára pokračujeme odvetnou fázou základnej časti. Pokračovať budeme v zaužívanom formáte zápasov: jedno kolo sa odohrá v priebehu jedného týždňa, pričom hracími dňami ostávajú pondelok (20:00, 20:45) a štvrtok (19:30, 20:15).

Takisto sme radi, že sa nám podarilo opäť spojazdniť našu webovú stránku. Informácie z odohratých zápasov priebežne aktualizujeme, takisto doplníme kompletný rozpis zápasov a štatistiky.

ROZPIS ZÁPASOV 8. KOLA

PONDELOK | 9. január

20:00 Bar v lese na KVP – Legion

20:45 Vakatanka – Podpor Pohyb

ŠTVRTOK | 12. január

19:30 AFC Mier – VBFC

20:15 Dynamo Podhradová – Keď môžem, pomôžem